Dołącz do nas

Miles Davis, jeden z najważniejszych muzyków jazzowych, w 1986 roku, we współpracy miedzy innymi z Michałem Urbaniakiem, nagrał płytę "Tutu". Dwadzieścia lat później powstał na Ursynowie klub jazzowy, który na cześć wielkiego muzyka nazwaliśmy TUTU Music Bar.

Chcemy, aby nasz klub był miejscem, w którym wielbiciele jazzu i pokrewnych gatunków muzycznych, miło spędzą czas, słuchając dobrej muzyki, delektując się wybornymi drinkami i smakując potrawy kuchni międzynarodowej. Jesteśmy pierwszym tego typu lokalem w naszej dzielnicy i mamy nadzieję, że mieszkający na Ursynowie fani jazzu i dobrej zabawy, nie będą musieli się już wyprawiać do klubów muzycznych w innych częściach Warszawy, a atmosfera i program muzyczny TUTU Music Baru spowodują, że zaczną się u nas pojawiać mieszkańcy innych dzielnic naszego miasta.

W TUTU Music Barze organizowane są cykliczne imprezy muzyczne. Przynajmniej raz w tygodniu odbywają się koncerty zespołów, zarówno jazzowych, jak i tych specjalizujących się w innych gatunkach muzycznych. Mimo krótkiej historii, odbyło się u nas już kilkanaście koncertów i każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. W klubie organizowane są muzyczne wieczory tematyczne, poświęcone poszczególnym muzykom i gatunkom muzycznym, a także projekcje koncertów i filmów muzycznych.

TUTU Music Bar to lokal o charakterze pubowo-klubowym, programowo ukierunkowany na wyrobionego muzycznie klienta. Wnętrze lokalu to połączenie tradycyjnego, utrzymanego w eleganckim stylu pubu, z elementami nowoczesnymi, charakterystycznymi dla lokali klubowych.

TUTU Music Bar położony jest na Ursynowie, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 95 (wejście od strony Pasażu Ursynowskiego), bezpośrednio przy stacji metra Stokłosy. Jednorazowo możemy u nas gościć około 50 osób. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy do ogródka. Dodatkowo, do dyspozycji naszych klientów oddajemy codzienną prasę, bezprzewodowy internet i projektor multimedialny. Lokal jest klimatyzowany i można w nim płacić kartami. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do organizacji imprez - zgodnie z Państwa życzeniami, przygotujemy ofertę, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. TUTU Music Bar czynny jest 7 dni w tygodniu, od godziny 12.00 do ostatniego Gościa.

 
..:: DESIGNED BY INFORPOL, COPYRIGHT 2006 ::..